Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie

  

UWAGA! NOWOŚĆ Zapraszamy!

Strona główna > O uczelni

O uczelni

   Z ogromną przyjemnością i satysfakcją przedstawiamy Państwu Uczelnię Warszawską im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jesteśmy uczelnią przyjazną studentom i wysoko przez nich ocenianą.
   Prowadzimy studia na poziomie inżynierskim (budownictwo, geodezja i kartografia, informatyka), licencjackim (ekonomia, turystyka i rekreacja, pedagogika, pielęgniarstwo, zdrowie publiczne), magisterskim (ekonomia, pedagogika).

  W swojej ofercie posiadamy także studia podyplomowe i kursy. Na każdym kierunku studiów oferujemy szeroki wybór atrakcyjnych specjalności. Jesteśmy szkołą nowoczesną i konkurencyjną.

  Atrakcyjny program kształcenia w UW MSC jest ciągle konfrontowany z praktyką gospodarczą. Ścisłe i dobre kontakty ze środowiskiem biznesowym, a także ciągłe dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb pracodawców sprawiają, że Uczelnia kształci zgodnie z potrzebami rynku i ułatwia studentom start zawodowy. Jest to niewątpliwie jeden z najistotniejszych mierników wartości studiów w UW MSC.

  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną w przekonaniu, że wybór Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie przyniesie Państwu osobistą satysfakcję i przyczyni się do zapewnienia konkurencyjnej pozycji zarówno na polskim, jak i europejskim rynku pracy.
 
Centrum Medyczne ZdrowieE-learningObsługa "cookies" (ciasteczek) w serwisach UW MSC
Uczelnia Warszawska im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul.Łabiszyńska 25 03-204 Warszawa Tel. (0-22) 675 88 65 , Fax (0-22) 675 88 66

Copyright 2007© 3w-Media [kontakt@3wm.pl]